середа, 21 листопада 2018 р.

Global Dignity Day


Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому. 

Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
Як відбувається Всесвітній День Гідності?
У 2018 році Global Dignity Day проводиться одночасно у понад 70-ти країнах світу та планує зібрати 700 000 молодих учасниць і учасників.
У 2018 році Всесвітній День Гідності проводиться в Україні вже вчетверте і відбудеться протягом символічного проміжку чаcу – з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією). Це відбудеться завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine (www.edcamp.org.ua) під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Я зі своїми учнями  теж долучилася до цієї важливої події. Чекайте новин.
А поки ми хочемо , шоб і Ви замислились над тим, що саме означає для Вас термін «гідність».

На підтримку цієї ініціативи стали Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба і відома телеведуча 1+1, кураторка премії Global Teacher Prize  й ініціаторка проекту «Право на освіту» Наталія Мосейчук. 
«Я проти високих фраз, але за те, щоб ми цінували гідність – свою та інших – сьогодні і зараз. Я за те, щоб гідність проявляти в буденних речах, у дрібницях, щодня. Бо гідність народжується і дорослішає, як і наші діти, і наша нація, щодня» – наголосила Наталія Мосейчук у відеозверненні. 


Немає коментарів:

Дописати коментар